Użytkownik: niezalogowany  |  Zaloguj 
Jak działa system?
Ankiety-Online to pierwsze w Polsce tak kompleksowe narzędzie, dzięki któremu możesz samodzielnie tworzyć profesjonalne ankiety internetowe. Dzięki temu w szybki i tani sposób poznasz opinię Twoich pracowników, partnerów, klientów etc.
Jedyne, czego potrzebujesz, żeby móc zacząć korzystać z tego narzędzia, to przeglądarka internetowa oraz adres e-mail!
Aby stworzyć ankietę wystarczą 3 proste kroki:

Krok pierwszy
Skomponuj własną ankietę korzystając z gotowych rodzajów pytań (pojedynczego wyboru, wielokrotnego wybory, menu wyboru, pytań otwartych, skali ocen etc.). Dodatkowo możesz wybrać również własny kolor i czcionkę ankiety.

Krok drugi
Wysłanie ankiety do respondentów jest wyjątkowo proste. Twoja ankieta ma unikalny adres internetowy (link) który możesz przesłać (e-mailem) lub opublikować (np. w firmowym Intranecie).

Krok trzeci
Odpowiedzi są automatycznie zbierane i przetwarzane, dzięki czemu unikasz analizowania stosu papierów, setek e-maili czy plików.
Wyniki zaprezentowane są w przejrzystej formie graficznej. Zebrane dane możesz analizować też w szczegółach. Dodatkowo dalszą analizę możesz prowadzić w Excelu, dzięki funkcji pozwalającej na eksport tych danych pliku.

Wyniki w pliku CSV możesz dalej przetwarzać w, np. Excelu. System pozwala na tworzenie ankiety od początku, jak również stworzenie nowej ankiety na bazie starej. Możesz korzystać z kilku gotowych szablonów ankiet.
Szybkość - samodzielnie możesz stworzyć profesjonalnie wyglądającą ankietę w ciągu kilkunastu minut. Możesz śledzić wyniki w czasie rzeczywistym! Nie musisz konsolidować spływających wyników, wszystko masz zaprezentowane w graficznej firmie lub w pliku csv.

Koszty - jeszcze nigdy ankietowanie nie były tak tanie. Dowolnie długo testujesz system za darmo w wersji FREE, a później opłata miesięczna już to tylko 59 PLN netto! Koniec z drukowaniem papierowych ankiet. Ankiety-Online oszczędzają także Twój czas spędzony na analizie danych!

Personalizacja - ankietę możesz opatrzyć swoim znakiem firmowym (logo) i dopasować do niego kolorystykę.

Elastyczność - możesz skorzystać z randomizacji odpowiedzi, aby uniknąć zakłamania wyników.

Bezpieczeństwo - możesz wysłać ankietę z zabezpieczeniem przed podwójnym wypełnieniem przez osoby nieupoważnione. Ankietę będzie mogła wypełnić tylko konkretne osoba. Spływające dane przechowywane są bezpieczne na naszych serwerach. Na Twoje życzenie dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte z serwera.

Anonimowość - jeżeli zależy Ci na szczerych odpowiedziach w szczególnie drażliwych kwestiach, a myślisz, że ankietowani mogą mieć obawy przed udzieleniem takich odpowiedzi, możesz wybrać ankietę w wersji "anonimowej". Oczywiście zablokuje Ci to możliwości identyfikacji osób ankietowanych!

Szczegółowe analizy - możesz ściągnąć plik w formacie csv do dalszej obróbki w arkuszu kalkulacyjnym np. Excel lub Calc.


Zobacz przykładowe ankiety:
Zadowolenie z pracy w firmie Ankieta, Wyniki
Wszystkie pytania Ankieta, Wyniki